Haber

İpek Kıraç’tan açıklama: Bu süreçte en çok üzüldüğüm konu bu.

İş adamı İnan Kıraç, kızı İpek Kıraç’ın tüm mal varlığına el koymak istediğini öne sürerek onu evlatlıktan reddettiğini açıkladı. İnan Kıraç, kuracağı vakıf aracılığıyla tüm mal varlığını eğitime muhtaç çocuklara bağışlayacağını söyledi.

Gazeteci Cüneyt Özdemir bugün YouTube kanalından yaptığı yayında konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Özdemir, daha sonra İpek Kıraç’ın konuyla ilgili kendisine açıklama yaptığını belirterek, söz konusu açıklamayı sosyal medya hesabından paylaştı:

“İpek Kıraç’tan bir açıklama geldi. İşin en acı kısmı ise;

‘Beni ‘İpek’ olarak yaratan; Beni büyüten ve benim için çok çalışan ailemdi. Buna rağmen babamın benim “evlat edinildiğimi” her fırsatta gündeme getirmesi tüm bu süreçte beni en çok üzen şey. Annem Suna Kıraç, babam ise İnan Kıraç’tır. Beni doğurmayan ama yetiştiren ailem tarafından belli değerler ve unsurlar etrafında yetiştirildim. Hal böyleyken babamın son yıllarda bu unsurlara karşı attığı adımlar, adının geçtiği çevreler ve konular, kendisine, kurumlarımıza, ailemize zarar veren kararlar ne yazık ki beni hem şaşırtıyor hem de üzüyor.’

İnan Kıraç’ın hırsına bakıp ‘vay be’ diyen var mı?!?” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu